A.G.T.I ဒီပလိုမာ ညနေပိုင်းသင်တန်း

ကျောင်းဝင်ခွင့် အောင်မြင်သူများ၏ အမည် စာရင်းကို ဘာသာရပ်များအလိုက် ခွဲခြားဖော်ပြပေးထားပါသည်။

အစိုးရ စက်မှုလက်မှုသိပ္ပံ (မန္တလေး)
၂၀၁၉-၂၀၂၀ ပညာသင်နှစ်အတွက်
A.G.T.I ဒီပလိုမာ ညနေပိုင်းသင်တန်းသို့ တက်ရောက်ခွင့်ရရှိသူများစာရင်း

 

မြို့ပြအင်ဂျင်နီယာသင်တန်း(Civil)

 

 စဉ်  အမည် အဘအမည် အောင်မြင်ခဲ့သည့် ခုံအမှတ် မှတ်ချက်
 1 မောင်ဝင်းမင်းမြတ် ဦးမြင့်မောင်မောင်  မရတ-၃၆၈   
 2 မဝတ်မှုံကို  ဦ:စိုးမြင့်  မအ-၃   
 3 မောင်ငြိမ်းဝေဠု  ဦးအောင်မျိုးနိုင်  မနမ -၁၀၈၆   
 4 မောင်ပိုင်ပိုင်  ဦးဇော်နိုင်ထွန်း  မရတ−၂၅၉၄  
 5 မဇင်မိုးအေး  ဦးကိုကိုနိုင်  မနမ-၁၀၃၆   
 6 မောင်အောင်ထက်ဟိန်း  ဦးမင်းလွင် မနတ -၁၀၃၄   
 7  မောင်ဘုန်းသော်တာထူး ဦးစိန်သန်း  မနတ-၂၁၀၉   
 8  မောင်အောင်ခန့်  ဦးတင်မောင်ထွေး  မနတ-၁၂၉၆   
 9  မမြင့်မြတ်ချို ဦးဆန်းချို မနတ- ၁၀၀၉   
10 မောင်သိန်းဆန်းဦး  ဦးဆန်းဝင်း  မရမ-၁၇၇၈  
11 မောင်ကြည်သူနိုင် ဦးမြင့်နိုင် မနတ−၁၅၆၈  
12 မောင်ထန်ခန်ကိမ်း ဦးဇမ်းလမ်းဒိုး ရပလ-၅၀  
13 မောင်ရှိုင်းထက်ဝင်း ဦးကြည်ဝင်း မဗ−၂၅၁  
14 မောင်ထွန်းထွန်းလင်း ဦးစိုးဝင်း မရတ -၄၉၆  
15 မောင်ကောင်းမြတ်ထွန်း ဦ:အေးထွန်း မနတ-၁၀၄၄  
16 မောင်ကောင်းမင်းသန့် ဦးနေဝင်းထွန်း မရမ -၅၃၇  
17 မသင်းနုနုရီ ဦးမြရီ မရတ−၈၇၆  
18 မောင်ကျော်မင်းထွန်း ဦးအောင်ကျော်ထူး မနတ- ၅၄၁  
19 မထက်သော်တာဝင်း ဦးစည်သူထွန်း မနတ- ၄၂၂  
20 မရွှေရည်ဝင်းလဲ့ကျော် ဦးမြင့်ငြိမ်း မအပ -၄၀  
21 မောင်ခင်မောင်ထွန်း ဦ:မြအေး ၃အုံ-၂  
22 မောင်တိုးခိုင် ဦးအေးလှိုင် ၂အုံ -၂၈  
23 မောင်ထွန်းထွန်းနိုင် ဦးချစ်စံ ၂အုံ -၁၆  
24 မောင်ရခွီဖုန်လတ်ဆားရ် ဦးရခွီရင်ရာမ် 2BT-29  
25 မောင်အာကာဟိန်း ဦးတင်ရွှေ 2BT-17  
26 မောင်မျိုးမင်းခန့် ဦးမြင့်စန်း 2BT-31  
27 မောင်မြင့်သူ ဦးကျော်တင့် 2BT- 22  
28 မောင်စန်းလင်းအောင် ဦးလင်းကြည် 2BT- 8  
29 မဝင်းကြူကြူ ဦးဝင်းမြင့်သိန်း 2BT- 28  
30 မောင်စိုးထိုက်အောင် ဦးအောင်မြင့်သန်း 2BT-7  
31 မောင်ကောင်းဆက်ဟန် ဦ:ဖိုးရီ 2BT -15  
32 မောင်အောင်ကောင်းထက် ဦးခင်မောင်ညွန့် 2BT-21  
33 မခိုင်ဇင်သက် ဦ:တင်လှ 2BT-10  
34 မောင်စည်သူအောင် ဦးမျိုးအောင် 2BT-26  
35 မောင်စောသန့်ဇင် ဦ:ရွှေကြိုးသာ 2BT -23  
36 မသန္တာဖြိုး ဦးသန်းဆွေမြင့် 2BT-21  
37 မောင်ကျော်ဝေအောင် ဦးခင်မောင်ဝင်း 2BT- 30  
38 မောင်မျိုးအာကာသန့် ဦးမျိုးလှိုင် 2BT-25  
39 မောင်သက်ခိုင်ထွန်း ဦးမျိုးမြင့်လေး 2BT-6  
40 မောင်အောင်ဆန်းဦ: ဦးစန်းမြင့်နိုင်(ခ)ဦးဗိုလ်စန်း 2BT- 9  
41 မောင်သီဟနိုင် ဦ:နိုင်လင်း 2BT- 46  
42 မောင်အောင်မင်းခန့် ဦးထိန်လင်း 2BT-20  
43 မောင်သီဟကျော်သူ ဦ:အောင်ကျော်တိုး 2BT- 6  
44 မလှသိင်္ဂီဝင်း ဦးစိုးမြင့်အောင် 2BT -6  
45 မနေခြည်လင်း ဦ:စိုးလင်း 2BT -7  

 

 

 

 

 

အီလက်ထရောနစ်အင်ဂျင်နီယာသင်တန်း(EC)

 

 စဉ်  အမည် အဘအမည် အောင်မြင်ခဲ့သည့်
ခုံအမှတ်
မှတ်ချက်
 1 မောင်လွင်မင်းသန့် ဦးမြင့်အောင် မရမ-၁၃၇၇  
 2 မောင်မင်းခန့်ဇော် ဦးဇော်ဝင်းလတ် ကက-၁၇  
 3 မထွန်းရတနာထက် ဦ:ရင်လုံခမ်း  မနတ-၁၅၃၅  
 4 မောင်ကောင်းထက်စိုး ဦ:စိုးမိုးအောင်  မနရ-၂၅၉  
 5 မဇူဇူသူရ ဦးသူရသိန်း မနတ−၁၅၁  
 6 မောင်သက်ဘုန်းနိုင်  ဦးအေးလွင် စရက-၇၀၇  
 7  မဆုသီရိအောင် ဦးတင်ဗိုလ် မနတ -၁၈၉၉   
 8  မောင်ဟိန်းဆက် ဦ:တင်မိုးဝင်း မရမ-၁၀၅၄  
 9  မထွေးထွေးစန်း ဦ:ကြင်စန်း မရတ-၁၂၈၉   
10  မောင်နေလင်းအောင် ဦးဝင်းဖေ မနသ-၁၀၁၅  
11 မဂျူလှိုင်ပွင့်ဖြူ ဦးထွေးသိန်း ရက-၇၂၀  
12 မောင်ပြည့်ဖြိုးကျော် ဦးကျော်ကျော်မိုး မနတ-၂၀၇၇  
13 မောင်ဈာန်ရဲထွဋ် ဦးဌေးဝင်း မရတ-၉၃၂  
14 မောင်အောင်မျိုးမြတ် ဦးမျိုးမောင်မောင်လှိုင် မနမ-၅၅၄  
15 မောင်အောင်ဇော်ထက် ဦးမြင့်အောင် မဓ-၄၉၁  
16 မောင်မင်းမင်းကျော် ဦးမျိုးမြင့်အောင် မနတ-၁၇၆၉  
17 မဇာဇာဝင်း ဦးစံဝင်း စစ-၂၁၁၆  
18 မောင်ထက်ဝေရှိန်း ဦးစိန်လွင် မဗ-၃၃၈  
19 မောင်ထက်အောင်သန့် ဦးဇော်ဇော် မနမ-၁၀၇၆  
20 မောင်ဝေဖြိုးအောင် ဦးမြင့်သိန်း မစ −၁၄၀၆  
21 မောင်ဇော်ကိုလတ် ဦးဝင်းရှင် စသတ-၂၃၇၁  
22 မောင်မင်းခန့်အောင် ဦးအောင်မင်းလွင် စရ-၄၅၃၁  
23 မောင်အောင်ကျော်မြင့် ဦးရဲမင်းထွန်း မနမ-၂၃၄၆  
24 မောင်မြင့်ကျော်ဇင် ဦ:စောလှ ၂လျှပ်/သွယ် -၇  
25 မဆန်းလင်းမော် ဦးမောင်ဝင်း 2EcT-6  
26 မောင်မင်းခန့်သွင် ဦးသီဟံသွင် 2EcT -13  
27 မောင်မင်းသုကို ဦးသိုက်နန္ဒာအောင် 2EcT-15  
28 မောင်ငြိမ်းမင်းကို ဦးကျော်ဌေး 2EcT-5  
29 မောင်မင်းကိုကို ဦးအေးနိုင် 2EcT-7  
30 မောင်မျိုးသန်းထွေး ဦးမြင့်သန်း 2EcT- 24  
31 မောင်စိုးသူဟိန်း ဦ:မြင့်အောင် 2EcT- 2  
32 မမေအေးချမ်း ဦးကျော်စိုး 2EcT-10  
33 မောင်ဝင်းခန့် ကျော် ဦးကျော်လှ 2EcT-33  
34 မောင်ဝေယံမင်းထိုက် ဦးသန်းကျော်မင်း 2EcT-18  
35 မကွဲလု ဦးမောင်ခိုင် 2EcT- 5  
36 မောင်ထွန်းဝင်းဇော် ဦးဇော်ဇော် 2EcT-15  
37 မနန္ဒာခိုင် ဦးမြင့်ဇော် 2EcT-9  
38 မောင်နေဇာဖြိုး ဦးငွေမောင် 2EcT-3  
39 မနွေးနွေးလှိုင် ဦးမျိုးမြင့်တင် 2EcT-15  
40 မနှင်းရတနာကျော် ဦးဝင်းကျော် 2EcT-8  
41 မောင်မင်းမင်းဖြိုး ဦးနွယ်ဝင်းမောင် 2EcT-14  
42 မောင်အောင်ကိုကို ဦးမြင့်အောင် 2EcT-24  
43 မောင်ညီလွင်ဦး ဦးလှစိန် 2EcT-18  
44 မောင်ထက်ဝေယံထွန်း ဦးအောင်လွင် 2EcT - 26  

 

 

 

 

 

လျှပ်စစ်စွမ်းအားအင်ဂျင်နီယာသင်တန်း(EP)

 

 စဉ်  အမည် အဘအမည် အောင်မြင်ခဲ့သည့်
ခုံအမှတ်
မှတ်ချက်
 1 မောင်သော်တာဦး  ဦးကြည်စိန်  မဂ-၂၂၅  
 2 မောင်မြတ်သူကျော်  ဦးစိန်သန်း မနတ−၂၇၂  
 3 မောင်ချမ်းမင်းအောင်  ဦးလွင်မြင့် မနမ-၁၁၀၀   
 4 မောင်မျိုးခိုင်  ဦးကံညွန့် ဖမ-၄၂   
 5 မောင်အောင်မင်းခန့်  ဦးခင်မောင်သန်း  မရတ-၁၃၀၈   
 6 မောင်ဇင်လင်းအောင် ဦးစိုးညွန့်  မနတ-၁၃၅၇  
 7  မောင်တင်ကိုကို  ဦးမြင့်စိန်  စစ-၁၃၁၇   
 8  မောင်စွမ်းရည်နောင်  ဦးမျိုးမင်းနောင်  မနအ-၅၇   
 9  မောင်မြတ်မင်း  ဦးအောင်စိန်  မဓ-၂၅၆   
10 မခင်ကျော့ကျော့ခိုင်  ဦးကျော်ကျော်ဝင်း  မရမ-၅၂၈၈  
11 မောင်ခန့်ကိုကိုဝင်း ဦးဆန်းဝင်း မဗ-၅၄၁  
12 မောင်ရဲရင့်အောင် ဦးသိန်းနိုင်ဦ: မဗ-၉၉၃  
13 မောင်ဇင်မင်းထွန်း ဦ:လှအေး မရတ-၁၅၄၂  
14 မောင်ခွန်သော်ဇင် ဦးခင်မောင်လေး မနတ-၁၃၀၅  
15 မောင်ဆန်းကို ဦးဆန်းထွန်း မက-၉၉၁  
16 မောင်ပြည့်စုံအောင် ဦးညွန့်သန်း နလဝ-၈၀၈  
17 မောင်မျိုးကိုကိုထက် ဦးသန်းလွင် မနမ-၃၃၉၃  
18 မောင်မင်းအောင် ဦးကံသိန်း မဆ-၁၃၂၁  
19 မောင်အောင်ကိုကို ဦးခင်မောင်ဌေး မဗ-၅  
20 မောင်ဇော်ဝင်းစိုး ဦးစိန်ဝင်း ၂လျှပ်−၁၇  
21 မောင်တင်မောင်မြင့် ဦးဖူးညို ၂ လျှပ်-၂၂  
22 မောင်မြင့်ဌေး ဦးသိန်းမောင် ၂ လျှပ် -၈  
23 မောင်ဉာဏ်လင်းထက် ဦးခင်ချို 2ET -9  
24 မောင်ကျော်သက်အောင် ဦးသက်ထွန်းအောင် 2ET- 23  
25 မောင်စည်သူ ဦးကျော်ကိုဝမ်း 2ET-15  
26 မောင်ယဉ်မင်းဦး ဦးကျော်အေး 2ET -11  
27 မောင်မင်းမင်းသွင် ဦးတင်မောင်မောင် 2ET-19  
28 မောင်ဇော်လင်းထွန်း ဦးကျော်ဝင်း 2ET-15  
29 မောင်အောင်ပိုင် ဦးအောင်အောင် 2ET-28  
30 မောင်ဝင်းမိုးနိုင် ဦးဝင်းလှိုင် 2ET -5  
31 မောင်လင်းထက်အောင် ဦးမြင့်သန်း 2ET-23  
32 မောင်ကျော်ရဲထွဋ် ဦးကျော်မျိုးဆွေ 2ET-3  
33 မောင်မင်းသက်ခိုင် ဦးဇော်လွင် 2ET-19  
34 မောင်ကောင်းထက်ကျော် ဦးကျော်ကျော်လွင် 2ET - 14  
35 မောင်စိုင်းမျိုးလင်းအောင် ဦးစိုင်းအောင်ဉာဏ် 2ET -5  
36 မောင်မင်းခန့်သူ ဦးသူရထွန်း 2ET-6  
37 မောင်သက်နောင် ဦးကျော်မင်း 2ET-4  
38 မောင်မျိုးသန်းဌေး ဦးမြင့်ပို 2ET- 4  
39 မဝင်းလဲ့လဲ့ဖြိုး ဦးဝင်းမြင့် 2ET-8  
40 မဝင်းလဲ့လဲ့ဦး ဦးတင်ဦး 2ET-12  
41 မောင်ရဲလင်းအောင် ဦးမျိုးမြင့် 2ET - 11  
42 မထက်ထက်အောင် ဦးကျော်ငြိမ်း 2ET-9  
43 မောင်သိန်းထိုက်ဦး ဦးမြသန်းကြိုင် 2ET-4  
44 မဆုမြတ်နိုးခင် ဦ:ထွန်းအောင်ကြည် 2ET-7  

 

 

 

 

 

 စက်မှုအင်ဂျင်နီယာသင်တန်း(Mech)

 

 စဉ်  အမည် အဘအမည် အောင်မြင်ခဲ့သည့်
ခုံအမှတ်
မှတ်ချက်
 1 မောင်သက်ထူးဇော် ဦးမြင့်ဇော်  မအ-၃၈၂   
 2 မောင်ကောင်းထက်ဝေ ဦးလှမင်း  မအ-၁၁၅၅   
3 မောင်ပြည့်လျှံထွန်း ဦးထွန်းထွန်းဝင်း  မတက−၅၀၉   
4 မောင်ဆန်းထက်အောင်  ဦးမျိုးတင့် မဗ−၂၉၀   
 5 မောင်အောင်သန့်ကျော်  ဦးခင်မောင်စိုး  မရမ−၂၂၀၅  
 6 မောင်မင်းသီဟနိုင် ဦးတင်မောင်မြင့်  မကခ−၈၆   
 7 မောင်မောင်မောင်အေး  ဦးဇိတ်လုံး မဗ−၅၈၄  
 8 မောင်သူရိန်ထက်  ဦးစက်မြင့်  မနမ−၅၄  
 9 မောင်ထွန်းလင်းအောင်  ဦးမြင့်ဝင်း မကခ−၉၇၇   
 10 မသဲအိဖြူ  ဦးညီညီအောင်  မရမ−၄၄၆၉   
 11 မောင်ရဲရင့်အောင်နိုင်  ဦးအောင်နိုင်  စစ−၃၂၇   
 12 မောင်ရဲရင့်ကျော်  ဦးကျော်နိုင်  မနမ−၅၁၄   
 13 မောင်မြင့်စိုး  ဦးကျော်သောင်း  ဖစျ−၄၂၂   
 14 မောင်ဝေဖြိုးအောင်  ဦးမောင်မောင်လွင်  မဗ−၁၂၇၄   
 15 မောင်ဟိန်းထက်ဇော်  ဦးလှဌေး  ဖတ−၅၇   
 16 မောင်စိုးမိုးသူ  ဦးယဉ်ထွေး  စရက-၃၅၁   
 17 မောင်ပိုင်ထက်အောင်  ဦးထွန်းရန်ပိုင်  မနမ−၁၀၉၄   
18 မောင်မင်းထက်ဦး  ဦးထွန်းလင်း  မဗ−၆၉၂   
19 မောင်ကျော်ဇင်ထက်  ဦးကျော်တင့် စဍ−၈၈၆   
20 မောင်ဝဏ္ဏအောင် ဦးတင့်အောင်  မနမ−၃၆၅၆   
21 မစုစန္ဒီနွယ်  ဦးဝင်းကိုကို  မနမ−၁၆၃၆   
22 မောင်ကျော်စွာဝင်း  ဦ:မောင်ဟိန်း  2AMT −10   
23 မောင်ကျော်စိုးမင်း  ဦးခင်မောင်  ၂ယာဉ်-၂၃   
24 မောင်မြတ်ဖုန်းနိုင်  ဦ:သိန်းလှိုင်  ၂ယာဉ်-၁၁   
25 မောင်ရာဇာဖြိုး  ဦ:ဝင်းလှိုင်  2AMT− 2   
 26 မောင်လင်းဇော်ထက်  ဦ:မြင့်လွင် 2AMT− 9   
 27 မောင်ကျော်စိုးလင်း  ဦးခင်မောင်မောင်  2AMT− 7   
 28 မောင်ရာဇာမိုးမြင့်  ဦ:အေးသိန်း 2MT− 6   
 29 မောင်ကျော်ကိုကိုသန့်  ဦးကျော်မျိုးလွင်  2AMT− 6   
30 မောင်မင်းသိန်း  ဦးမြင့်ထွေး  2AMT− 6   
31 မောင်အောင်ဇေ  ဦးတိုးလှိုင်  2AMT-5   
32 မောင်မိုးဇော်လွင်  ဦးသိန်းရွှေ 2AMT-3   
33 မောင်နေမျိုးလင်း ဦ:ကျော်ညွန့် ၂တွင်− ၇  
34 မောင်အောင်သူရိန် ဦးဝင်းမောင် 2AMT-2  
35 မောင်မင်းသူရမောင် ဦးသက်ဇော်မင်း 2AMT− 23  
36 မစုထက်လှိုင် ဦးကျော်နိုင် 2RACT-8  
37 မောင်နေလင်းအောင် ဦးရဲအောင် 2MT −5  
38 မအေးလာ ဦ:အိုက်စန်(ခ) မော်ခမ်း 2AMT - 1  
39 မောင်လျှန်းထက်ခင်ဇော် ဦးခင်ဇော် 2MT −6  
40 မောင်အောင်ဇော်ဝင်း ဦးဒေဝိလာလ်(ခ) အောင်မြင့်မြတ် 2MT− 9  
41 မောင်အောင်မြင့်လှိုင် ဦးအောင်ဌေး 2AMT− 12  
42 မအိသန္တာထွန်း ဦးစိန်လင်း 2AMT-3  
43 မောင်ဟိန်းခန့်မောင် ဦးဝင်းဇော် 2AMT-3  
44 မောင်ခွန်အောင်နိုင်ဦး ဦးမောင်လွှာ 2MT− 11  
45 မောင်အောင်ဇင်ခန့် ဦးမင်းမင်းအောင် 2AMT -12  

 

 

 

 

 

သုတနည်းပညာသင်တန်း(IT)

 

 စဉ်  အမည် အဘအမည် အောင်မြင်ခဲ့သည့်
ခုံအမှတ်
မှတ်ချက်
 1 မနှင်းနုနုနိုင် ဦးညိုဝင်း  မနတ−၃၇၀  
 2 မောင်ဝေယံဖြိုး ဦးအောင်ကျော်ဦး  မခ−၁၂၇၃  
 3 မအေးမြတ်နိုး  ဦးလီဖိုင် မဂ−၃၆၄  
 4 မောင်ရဲမာန်ထွန်း ဦးအောင်စိုးလွင် မနမ −၂၁၃၆  
 5 မခင်မြတ်နိုးအိမ်  ဦးမျိုးဝင်း  မနတ−၁၉၅၈   
 6 မခင်ပို့ပို့မျိုး ဦးတင်မျိုး  စရ−၇၈၂   
 7  မောင်စစ်သွေးနိုင်  ဦးရန်နိုင်ထွန်း  မနမ−၉၇၉   
 8  မောင်ဇော်ဆန်အောင်  ဦးဇော်အောင်  ရဂ-၉၉၇   
 9  မောင်ဝေဖြိုးအောင်  ဦးနိုင်ထွန်းမြင့်  မနမ−၄၉၀၃   
10 မဝတီပိုး ဦးအောင်ကျော်မိုး  မနတ−၃၁၁၆   
11 မောင်ပြည့်သော်တာသိန်း ဦးခင်မောင်သိန်း မနတ−၂၄၅  
12 မောင်ဖြိုးဝေလှိုင် ဦးခင်မောင်ကြည် မဗ−၉၀၅  
13 မောင်နေရဲဝင်း ဦးကျော်ဝင်း စဧ−၄၆၂  
14 မောင်ဝေယံမျိုး ဦးမြင့်မောင် မနမ−၇၅၄၀  
15 မမေဦးသွယ် ဦးသိန်းထွန်းလှိုင် မရမ−၂၉၂၀  
16 မယဉ်မင်းထွန်း ဦးထွန်းထွန်းလွင် မမ−၁၅၈၈  
17 မောင်ဟိန်းပြည့်စုံ ဦးဌေးဝင်း မနသ−၁၀၆၇  
18 မောင်အောင်ကောင်းမြတ် ဦးသူရဌေး မနတ−၃၄၅  
19 မောင်ထိန်လင်း ဦးကျော်စိုး မဗ−၁၁၅၆  
20 မောင်ဟန်သူရဦး ဦးခင်မောင်ဦး မရမ−၁၇၁၇  
21 မဝေဝေဖြိုး ဦးမောင်ဦး စခ-၁၃၄  
22 မောင်လင်းထက်အောင် ဦးအောင်ဝင်း မနတ−၈၄၉  
23 မောင်သုတစွမ်း ဦးညိုဌေး(ခ) ဦ:ဝင်းလှိုင်ဦး 2IT- 2  
24 မောင်အောင်သန်းဖြိုး ဦးသန်းဌေးဝင်း 2IT- 4  
25 မောင်ငြိမ်းချမ်းဦး ဦးသန်းဦး 2IT- 4  
26 မောင်သိန်းနိုင် ဦးတင်ကိုကို 2IT-5  
27 မောင်စိုင်းပြည့်စုံ ဦးမြင့်သော် 2IT− 7  
28 မောင်ခန့်လင်းသန့် ဦးသန်းဝင်း 2IT-12  
29 မဖြူဇင်ဝင်း ဦးဝင်းဇော် 2IT−8  
30 မောင်ဖြိုးဝေဇော် ဦးခင်မောင်အေး 2IT−8  
31 မခိုင်ဆုမိုး ဦးသန့်ဇင်ဦး 2IT-5  
32 မောင်ကျော်ကိုကိုဦး ဦးခင်မောင်ချို 2IT-10  
33 မခိုင်နန်းစိုး ဦးစိုင်းအောင်မိုး 2IT−14  
34 မရွှေဝတ်မှုံ ဦးခင်မောင်လွင် 2IT-12  
35 မောင်စိုင်းခွန်ဟိန်း ဦးဆန်းမောင် 2IT-4  
36 မောင်ရှိုင်းပြည့်ဖြိုးဦ: ဦ:ကျော်ဝင်းအောင် 2IT −13  
37 မောင်ဟိန်းထက်ကျော် ဦးကျော်ဝင်း 2IT-7  
38 မောင်အောင်ဇင်ဖြိုး ဦ:ဝင်းထွဋ်အောင် 2IT−7  

 

 

Section A

 

 စဉ်  အမည် နိုင်ငံသားစိစစ်ရေးကတ်ပြားအမှတ် အဘအမည် မှတ်ချက်
 1        
 2        
 3        
 4        
 5        
 6        
 7         
 8         
 9         
10        

Contact

လမ်း ၇၀နှင့်၂၈ လမ်းထောင့်၊ ချမ်းအေးသာစံမြို့နယ်၊

မန္တလေးခရိုင်၊ မန္တလေးတိုင်း

Supported By

Image

Search