Mid-Term Results

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရစက်မှုလက်မှု သိပ္ပံ(မန္တလေး)
၂၀၁၈−၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်း ရမှတ်
သင်တန်း − AGTI Year II (Civil Engineering)

သင်ကြားဖြေဆို ခဲ့ကြသော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါ အတိုင်းဖြစ်ပါသည်။

  1. English
  2. Mathematics
  3. Structure
  4. Building Materials and Construction
  5. Fluid
  6. Road
  7. Survey
  8. Drawing

 

 

ပုံမှန်သင်တန်း

 

စဉ် အမည် ခုံအမှတ် 1 2 3 4 5 6 7 8 Remark
1 မအေးဝတ်ရည်ကျော် 2G C-1 B A A A A A A A  
2 မောင်ကောင်းမင်းထက် 2G C-2 A C C B D C B C  
3 မောင်နေလင်းခန့် 2G C-3 B B A A A B A A  
4 မောင်ရန်နိုင်ထွန်း 2G C-4 B C A A A A A A  
5 မောင်ရှိန်းလင်းထက် 2G C-5 C B A B B B A A  
6 မအေးသီတာမြင့် 2G C-6 B C A B A B A A  
7 မောင်အောင်မျိုးခန့် 2G C-7 C D B B C C B C  
8 မောင်ဇော်မျိုးဦး 2G C-8 C C A B C C A B  
9 မောင်အာကာလွင်မြတ် 2G C-9 B C D C D C A B  
10 မောင်အာကာနေဝင်း 2G C-10 C C A C B B A A  
11 မောင်စစ်နိုင်မင်း 2G C-11 C D B D C B C B  
12 မကေဇင်ထိုက်ကို 2G C-12 B C B A A B A A  
13 မဆုစန္ဒီထွန်း 2G C-13 A B B A A B B A  
14 မခင်ဆုဝေ 2G C-14 A C C C B C A A  
15 မောင်ချစ်ကိုကို 2G C-15 C C A C B C A A  
16 မောင်ဝေယံမျိုး 2G C-16 A C C B C C B B  
17 မမြသက်ဝေ 2G C-17 C D B D C C C A  
18 မောင်နေမျိုးအောင် 2G C-18 A C B B C C B B  
19 မခင်သူသူသိန်း 2G C-19 C D C C B C A A  
20 မလုတ 2G C-20 C C C B B B A A  
21 မောင်ဉာဏ်တိုးဆက် 2G C-21 B C B B B C B A  
22 မောင်အောင်မြင့်သူ 2G C-22 B D C B C C A A  
23 မောင်အောင်မျိုးမင်း 2G C-23 C C C D C B B A  
24 မောင်ထက်ပိုင်ဖြိုး 2G C-24 B D D C D C B C  
25 မောင်ပိုင်ဇင်ဦး 2G C-25 B D C C C C B B  
26 မောင်စည်သူလင်း 2G C-26 B C C C C D C A  
27 မောင်ညီဇံဦး 2G C-27 D E C C D C C A  
28 မောင်ဝေယံဦး 2G C-28 C D D D D D D A  
29 မောင်နေလင်းမြင့် 2G C-29 C E D B D C D A  
30 မဇာဇာထွန်း 2G C-30 C D C C D C B A  
31 မောင်နိုင်အောင်ကျော် 2G C-31 B E B B C D B B  
32 မောင်မိုးလွင်ဦး 2G C-32 B C C B B C B B  
33 မောင်ခန့်ဇော်မြင့်အောင် 2G C-33 B D C A C D B C  
34 မောင်အောင်ဆုဝေ 2G C-34 C D C C C C A C  
35 မောင်ထွဋ်အာကာ 2G C-35 B D C C C C B C  
36 မောင်ဇေယျာလင်း 2G C-36 B D C D D D A C  
37 မောင်ကျော်စောရှိန် 2G C-37 C E D C D D C C  
38 မောင်ဗညားဦး 2G C-38 B C D C D B C B  
39 မောင်မြတ်သူရနိုင် 2G C-39 B B B C D C B B  
40 မောင်ဝေဖြိုးကျော် 2G C-40 B D D C C C B B  
41 မောင်အောင်ဖြိုးသန့် 2G C-41 B E D C D D B B  
42 မောင်ထက်ဝေယံ 2G C-42 C D B C D C B B  
43 မဇာဇာတင် 2G C-43 C E D C D D C A  
44 မောင်မင်းပြည့်စုံ 2G C-44 C C D C D D C C  
45 မလင်းဇာနည်ဌေး 2G C-45 D E D C C D D A  
46 မောင်ကျော်စွာ 2G C-46® B D D C B C A A  
47 မဆုပြည့်ဦးအောင် 2G C-47® C E C D C C B B  
48 မောင်ကျော်ဇေယျ 2G C-48® C D D D D D C C  
49 မမျိုးသီရိဇာ 2G C-49® D E D C D D D C  

 

ညနေပိုင်းသင်တန်း

 

စဉ် အမည် ခုံအမှတ်  1 2 3 4 5 6 7 8 Remark
1  ‌                    
2                      
3                      
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      

 

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရစက်မှုလက်မှု သိပ္ပံ(မန္တလေး)
၂၀၁၈−၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်း ရမှတ်
သင်တန်း − AGTI Year II (Electronic Engineering)

သင်ကြား​ဖြေဆိုခဲ့ သော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါအတိုင်းဖြစ်ပါသည်။
  1. English
  2. Mathematics
  3. Engineering Mechanics
  4. Computer and Programming
  5. Electronic Communication Systems
  6. Analog Electronics

 

ပုံမှန်သင်တန်း

 

စဉ် အမည် ခုံအမှတ် 1 2 3 4 5 6 Remark
1 မဆုသီရိစံ 2G EC-1 A A A A A A  
2 မခိုင်သဇင်သက် 2G EC-2 A B A A A A  
3 မောင်ဝင်းမင်းသန့် 2G EC-3 A B A A A A  
4 မောင်စိုးသီဟ 2G EC-4 B B A A A A  
5 မောင်ချစ်မင်းဦး 2G EC-5 B C A A A B  
6 မမှူးရွှေစင်ကျော် 2G EC-6 A C A B A B  
7 မောင်ဇင်မင်းမြတ် 2G EC-8 A B A B A B  
8 မောင်ရဲရင့်မောင် 2G EC-9 A C A A A B  
9 မပြည့်မှူးဟန်ကျော် 2G EC-10 B B A C A B  
10 မောင်ဝင်းမင်းဦး 2G EC-11 B C A A A A  
11 မော်ငအောင်ခန့်သူ 2G EC-12 B C A B A B  
12 မဖြူစင်မေ 2G EC-13 C C A B A B  
13 မောင်ဖြိုးသက်ခိုင် 2G EC-14 B D A A A B  
14 မောင်မျိုးမင်းအောင် 2G EC-15 B C A C B C  
15 မခေတ်သီရိထက် 2G EC-16 B D A B B C  
16 မမီမီသိန်း 2G EC-17 B C B C B C  
17 မောင်ကျင့်ရှင်းမန် 2G EC-18 B D A C B B  
18 မောင်အောင်ဝဠာကျော် 2G EC-19 B D A B A B  
19 မောင်အောင်ဖြိုးကျော် 2G EC-20 C C A B A B  
20 မဆုပိုပိုမြတ် 2G EC-21 C D A A A A  
21 မောင်ဟိန်းထက်အောင် 2G EC-22 C C C D C D  
22 မရီရီမော် 2G EC-23 C E B C B D  
23 မောင်မျိုးသန့်ဇင် 2G EC-24 C E B C C D  
24 မကေသီငြိမ်း 2G EC-25 D E A B A B  
25 မောင်စွမ်းလင်းထက် 2G EC-26 B D A B A A  
26 မမိုးမိုးအောင် 2G EC-27 C E A B A C  
27 မောင်အောင်ကျော်ဌေး 2G EC-28 C E A B B D  
28 မောင်အံ့မိုးဦး 2G EC-29 B D C C B D  
29 မောင်ဇွဲသုခ 2G EC-30 B C A D B D  
30 မောင်ဝေလင်းထက် 2G EC-31 B E A D B D  
31 မောင်ဆန်းလင်းအောင် 2G EC-32 C D B C B D  
32 မောင်အောင်ခန့်ဇော် 2G EC-33 B D A B A B  
33 မောင်နေဘုန်းအောင် 2G EC-34 B D B D C C  
34 မောင်ဝေယံမင်း 2G EC-35 C D B C D C  
35 မောင်မင်းထက်ဟိန်း 2G EC-36 C E C C C D  
36 မောင်ဟိန်းထက်မွန် 2G EC-38® C D A B A C  
37 မော်ငတင်မောင်ထွန်း 2G EC-39® D E A C C D  
38 မောင်ထက်ဦးခန့် 2G EC-40® C E C C E D  
39 မောင်စိုင်းကျော်သူ 2G EC-41® D E A C B C  
40 မောင်လွင်မိုးထက် 2G EC-42® C D C B C D  
42 မောင်တိုးတက်ဝင်း 2G EC-Ext-1 D E A D D C  

 

ညနေပိုင်းသင်တန်း

 

စဉ် အမည် ခုံအမှတ်  1 2 3 4 5 6 7 8 Remark
1  ‌                    
2                      
3                      
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      

 

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရစက်မှုလက်မှု သိပ္ပံ(မန္တလေး)
၂၀၁၈−၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်း ရမှတ်
သင်တန်း − AGTI Year II (Electrical Power Engineering)

သင်ကြားဖြေဆိုခဲ့ သောဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါအတိုင်းဖြစ်ပါသည်။
  1. English
  2. Mathematics
  3. Mechanical Engineering Fundamental
  4. Circuit Analysis
  5. E-Mechanics
  6. Generation, Transmission & Distribution
  7. E-Wire

 

ပုံမှန်သင်တန်း

 

စဉ် အမည် ခုံအမှတ် 1 2 3 4 5 6 7 Remark 
1 မရွှေရည်ဖြိုးသစ် 2G EP-1 A A A A A A A  
2 မောင်လင်းထက်အောင်(၁) 2G EP-2 B C A A A A A  
3 မောင်သင့်မြတ်ဇော် 2G EP-3 A A A A A A A  
4 မောင်ဟိန်းထက်ဝေ 2G EP-4 A B B B B A B  
5 မောင်လင်းထက်အောင်(၃) 2G EP-5 A C B A A A A  
6 မောင်ခိုင်ခန့်ကို 2G EP-6 A C B B A A A  
7 မငြိမ်းသန္တာစိုး 2G EP-7 A C A B A A A  
8 မောင်အောင်ခန့်ကျော် 2G EP-8 B E C B C C C  
9 မဩချယ်မြတ်မို 2G EP-9 B D C C B B B  
10 မောင်ဟံနိုင်စံ 2G EP-10 C C B B A D B  
11 မမိုးစန္ဒာ 2G EP-11 A B B B A A A  
12 မောင်ဇော်ဇော်မိုး 2G EP-12 C C B B B B B  
13 မခိုင်မြတ်ဆု 2G EP-13 A C B A A B B  
14 မောင်ပြည့်ဖြိုးကျော် 2G EP-14 B D B B A B B  
15 မောင်ဟိန်းညီညီ 2G EP-15 A D C C C B C  
16 မောင်အောင်ဟိန်း 2G EP-16 B D C C A B C  
17 မောင်ရဲခန့်ကျော် 2G EP-17 A D B B B B B  
18 မောင်စိုင်းဆိုင်ဖဟန် 2G EP-18 C E C C C B B  
19 မောင်စံ 2G EP-19 A C B C B A C  
20 မသင်းသန္တာထွေး 2G EP-20 B C B B B B B  
21 မော်ငကျော်ကျော်အောင် 2G EP-21 B C C C B C B  
22 မရွှန်းလဲ့ထွေး 2G EP-22 B C B B B B A  
23 မောင်နေအုပ်စိုး 2G EP-23 C C B B B C C  
24 မောင်ဥက္ကာဖြိုး 2G EP-24 B C C C B B B  
25 မောင်အောင်ဇော်လင်း 2G EP-25 B D C C B D C  
26 မောင်ထွန်းလင်း 2G EP-26 C D C C A C C  
27 မောင်အောင်မြင့်ထွန်း 2G EP-27 B D C C B C B  
28 မောင်ဝေယံထွန်း 2G EP-28 C D C C B B B  
29 မောင်နိုင်မိုးဆန်း 2G EP-29 C D D C C D C  
30 မောင်သူရအောင် 2G EP-30 B D D D B D B  
31 မထက်ထက်လျှံ 2G EP-31 E C D D B C B  
32 မောင်ပိုင်စိုးဝေ 2G EP-32 C E C C B C B  
33 မောင်နိုင်လင်းထွန်း 2G EP-33 C E D C C C C  
34 မောင်အောင်ဇေယျာကျော် 2G EP-34 D E D C D D C  
35 မောင်ကောင်းခန့်လှိုင် 2G EP-35 C D D C B C B  
36 မောင်ကိုကိုမောင် 2G EP-36 D E C D B E D  
37 မောင်ထူးကျော်အောင် 2G EP-37 C E C C B C C  
38 မောင်ဉာဏ်မျိုးကျော် 2G EP-38 D D C C C D C  
39 မောင်ဝင်းထက်အောင် 2G EP-39 B E B C A A B  
40 မဆုတွယ်တာအောင် 2G EP-40 B B B C A A A  
41 မောင်အံ့မျိုးသူရကို 2G EP-41 B C C C B D C  
42 မောင်လင်းထက်အောင်(၂) 2G EP-42 D E D C C D C  
43 မောင်အောင်ကျော်ခန့် 2G EP-43 B E D D D D C  
44 မောင်တိုးတိုးအောင် 2G EP-44 A C A C A B C  
45 မောင်ရဲရင့်အောင် 2G EP-47® B C B D C D C  
46 မောင်နေသော်ထက် 2G EP-48® B D C C C D D  
47 မောင်ကျော်ကောင်းပိုင် 2G EP-49® C E D E D D B  
48 မောင်ခန့်လင်းအောင် 2G EP-50® C D C C C D C  
49 မောင်သူရိန်ကျော် 2G EP-51® C E D C B E C  

 

ညနေပိုင်းသင်တန်း

 

စဉ် အမည် ခုံအမှတ်  1 2 3 4 5 6 7 8 Remark
1  ‌                    
2                      
3                      
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      

 

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရစက်မှုလက်မှု သိပ္ပံ(မန္တလေး)
၂၀၁၈−၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်း ရမှတ်
သင်တန်း − AGTI Year II (Mechanical Engineering)

သင်ကြားဖြေဆိုခဲ့သော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါအတိုင်းဖြစ်ပါသည်။
  1. English
  2. Mathematics
  3. Drawing
  4. Strength of Material
  5. Thermodynamics
  6. Internal Combustion Engines
  7. Theory of Machines
  8. Production Technology

 

ပုံမှန်သင်တန်း

 

စဉ် အမည် ခုံအမှတ် 1 2 3 4 5 6 7 8 Remark
1 မသီတာစမ်း 2G Mech-2 A C A A A A A A  
2 မောင်အောင်ဇေရဲမင်း 2G Mech-3 A B A A A B B A  
3 မောင်ညီရဲထက် 2G Mech-4 A C A A A A A C  
4 မောင်ရီဝေထွန်း 2G Mech-5 C C A A A B A A  
5 မသန့်သီရိအောင် 2G Mech-6 B C A A C B B B  
6 မောင်ဘုန်းပြည့်ခန့် 2G Mech-7 C C A A B B B A  
7 မောင်ဝင်းမျိုးသူ 2G Mech-8 B C B A A B A B  
8 မောင်ထွန်းရဲရင့်နိုင် 2G Mech-9 B B A A A B B B  
9 မောင်အောင်မြင့်မြတ် 2G Mech-10 B B A B C B B B  
10 မောင်ပြည့်အောင်အောင်ပိုင် 2G Mech-11 C C A A A B B B  
11 မသဲနုစံ 2G Mech-12 C D A A A B B B  
12 မောင်မင်းထိုက်အောင် 2G Mech-13 C C C A C D C C  
13 မောင်သန့်ထူးအောင် 2G Mech-14 B D A B C A B B  
14 မောင်ညီညီမျိုး 2G Mech-15 B D B A C B B B  
15 မကောင်းယုလွင် 2G Mech-16 B C B A C C A B  
16 မသင်းသုဟန် 2G Mech-17 B C A C B B A C  
17 မောင်ရှင်းသန့်ညီ 2G Mech-18 B D D C B C C C  
18 မောင်ဇော်မိုး 2G Mech-19 C D E B D C C B  
19 မောင်ရှင်းသန့်အောင် 2G Mech-20 C E B B D C D C  
20 မောင်ပြည့်ဖြိုးအောင် 2G Mech-21 D D D A E D E B  
21 မောင်မြတ်ထက်ဝင်းနိုင် 2G Mech-22 B C A A B C A A  
22 မောင်အောင်ငွေဖြိုး 2G Mech-23 D E D C E D E E  
23 မောင်ရဲလင်းကို 2G Mech-24 B D C A C B C B  
24 မောင်လျှံဝေဖြိုး 2G Mech-25 C D D B C B D C  
25 မနန်းထားရွှေ 2G Mech-26 C E B A C C C C  
26 မောင်ချမ်းဇေယျာဟိန်း 2G Mech-27 C D A A D B B C  
27 မော်ငကျော်ဇင်ဟိန်း 2G Mech-28 C D A C C D B B  
28 မောင်ဝေယံထွန်း 2G Mech-29 D E B C C E B C  
29 မောင်လင်းထင် 2G Mech-30 C D C C D D D C  
30 မောင်ဟိန်းထက်အောင် 2G Mech-31 D E C C D C D C  
31 မောင်အောင်မျိုးသန့် 2G Mech-32 C C B A B C B C  
32 မောင်ဇေယျာဟိန်း 2G Mech-33 A C E A B D E C  
33 မောင်ဇော်ဇော်အောင် 2G Mech-34 D E C C C C B C  
34 မော်ငအောင်မြင်ဗိုလ် 2G Mech-35 C E D B A C B C  
35 မောင်ဝေယံသိန်း 2G Mech-36 C E D C C C B C  
36 မောင်လွင်မင်းသန့် 2G Mech-37 C E B C E D E E  
37 မောင်သူရိန်စိုး 2G Mech-38 B E C C D D D D  
38 မောင်မင်းသူရိန် 2G Mech-39 C E D C D D C B  
39 မောင်ဇင်ကိုကိုထက် 2G Mech-41 D E D C D C B C  
40 မောင်ဟိန်းထက်အောင် 2G Mech-42® C D D B D D C C  
41 မယွန်းပိုပိုအောင် 2G Mech-43® C D D D D D C C  

 

ညနေပိုင်းသင်တန်း

 

စဉ် အမည် ခုံအမှတ်  1 2 3 4 5 6 7 8 Remark
1  ‌                    
2                      
3                      
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      

 

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရစက်မှုလက်မှု သိပ္ပံ(မန္တလေး)
၂၀၁၈−၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်း ရမှတ်
သင်တန်း − AGTI Year II (Information Technology)

သင်ကြားဖြေဆိုခဲ့သော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါအတိုင်းဖြစ်ပါသည်။

  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  

 

ပုံမှန်သင်တန်း

 

စဉ် အမည် ခုံအမှတ်  1 2 3 4 5 6 7 8 Remark
1  ‌                    
2                      
3                      
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      

 

ညနေပိုင်းသင်တန်း

 

စဉ် အမည် ခုံအမှတ်  1 2 3 4 5 6 7 8 Remark
1  ‌                    
2                      
3                      
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      

 

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရစက်မှုလက်မှု သိပ္ပံ(မန္တလေး)
၂၀၁၈−၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်း ရမှတ်
သင်တန်း − AGTI Year II (Industrial Engineering)

သင်ကြားဖြေဆိုခဲ့သော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါအတိုင်းဖြစ်ပါသည်။
  1.  
  2.  
  3.  
  4.  
  5.  
  6.  
  7.  

 

ပုံမှန်သင်တန်း

 

စဉ် အမည် ခုံအမှတ်  1 2 3 4 5 6 7 8 Remark
1  ‌                    
2                      
3                      
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      

 

ညနေပိုင်းသင်တန်း

 

စဉ် အမည် ခုံအမှတ်  1 2 3 4 5 6 7 8 Remark
1  ‌                    
2                      
3                      
4                      
5                      
6                      
7                      
8                      
9                      
10                      

 

Contact

လမ်း ၇၀နှင့်၂၈ လမ်းထောင့်၊ ချမ်းအေးသာစံမြို့နယ်၊

မန္တလေးခရိုင်၊ မန္တလေးတိုင်း

Supported By

Image

Search